“Grand Vila” – tai naujas, modernus ir jau užsitarnavęs klientų pasitikėjimą laisvalaikio ir konferencijų centras, įsikūręs tik 23 km nuo Kauno miesto centro, gražiame Byliškių kaimo vienkiemyje. Viskas apie ką svajojate – dabar vienoje vietoje!

Viloje Jūsų laukia 150-ies vietų šviesi ir moderni pokylių salė. Komfortabiliai įrengti 25 privatūs kambariai su patogumais. Nepriekaištingas aptarnavimas visos šventės metu. Virtuvės šefai bei aptarnaujantis personalas profesionaliai pasirūpins, kad Jūsų šventei nieko netrūktų!

Įmonių susitikimams, konferencijoms, seminarams – atskira konferencijų erdvė antrame vilos aukšte, talpinanti iki 150 asmenų ir gali būti įrengta taip, kad atitiktų individualius Jūsų poreikius. Didelė sodybos teritorija atveria plačias galimybes aktyviam Jūsų laisvalaikiui.

Mes Jums siūlome įvairias paslaugas – nuo smagaus trumpalaikio apsilankymo iki ištaigingos vakarienės ir jaukios bei patogios nakvynės laisvalaikio ir konferencijų centre “Grand Vila”. Be to, visada galima organizuoti renginius ir kitose mūsų sodyboje „Vilaitė“ ir “Vila Pasaka”, kurios vienu metu gali būti nuomojamos atskirai arba kaip vienas didelis paslaugų kompleksas.

Patikėkite mums savo šventės organizavimą ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų šventė taptų išskirtinė!

Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus: Tel. +370645 42222 ir info@grandvila.lt

Daugiau informacijos:

Facebook

Instagram

YouTube

Laukiame Jūsų laisvalaikio ir konferencijų centre “Grand Vila”!